Kontaktid ja kontaktrühmad

Kontaktid ja kontaktrühmad

Kontaktid ja kontaktrühmad saate salvestada otse fotoportaalis. Nii saate neile oma pilte ja projekte saata otse Photo Portalist, ilma et peaksite kasutama välist programmi. Kontaktid ja kontaktrühmad asuvad müügipaneelil, jaotises Communications.

Kontaktid

Menüüs Kontaktid kuvatakse kõigi teie salvestatud kontaktide nimekiri.

Contacts menu

Kontakti lisamiseks klõpsake lihtsalt nuppu Add. Ilmub menüü, kuhu saate lisada oma kontakti isikuandmed. Kui olete kõik väljad täitnud, klõpsake nuppu Salvesta.

Contact information window

Uus kontakt lisatakse teie kontaktide loendisse. Klõpsates kontaktil, saate muuta ja lisada selle andmeid või vajadusel kustutada.

Lisaks, kui galerii jagamise seadetes on aktiveeritud valik " Nõua registreerimist ", lisatakse uus kasutaja automaatselt teie kontaktiloendisse staatusega Uus, kui uus kasutaja siseneb sellesse galeriisse.

New contact created due to registration

Kontaktrühmad

Kontaktrühmad on väga kasulikud kontaktide organiseerimiseks rühmadesse, et töötada jaotamisnimekirjana. Pilte ja projekte saab kiiresti jagada kontaktide rühmaga, ilma et neid oleks vaja ükshaaval lisada.

Uue kontaktrühma saab luua klõpsates nuppu Lisa. Avaneb aken uue kontaktrühma nime sisestamiseks. Kui see on salvestatud, ilmub see kontakti rühmade menüüsse.

Contact groups menu

Kontaktide lisamiseks kontaktide gruppi minge menüüsse Kontaktid ja klõpsake kontakti, mida soovite gruppi lisada. Kõik loodud kontaktrühmad on saadaval kontaktide teabeaknas märkimiseks. Need kuvatakse ka uue kontakti lisamisel. Kontaktide rühmade arvu, kuhu saab kontakti lisada, ei ole piiratud. Samuti on võimalik luua uus kontaktrühm kontaktide infoaknast, klõpsates nuppu Lisa. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Salvesta.

Contact group selected in contact

Kontaktide ja rühmakontaktide kasutamine

Galeriide ja projektide jagamiseks kontaktidega avage jaotamise seaded.

Share gallery settings

Jagatud lingi jagamiseks on mitu võimalust. Klõpsates Jaga kontaktidega, pakutakse valimiseks kõiki lisatud kontakte ja kontaktrühmi. Vajaduse korral saab lisada veel kontakte.

Select contacts window