Kiire juhend: Loo, jaga, müü galeriid

Kiire juhend: Loo, jaga, müü galeriid

Siin on lihtne samm-sammuline juhend galerii loomiseks ja jagamiseks. Iga sammu kohta leiate ka vastavad kirjed koos üksikasjalike selgitustega:

  1. Mine menüüsse Galeriid ja klõpsa nupule Lisa. Kirjutage oma galerii pealkiri ja klõpsake nuppu Create.
  2. Teie galerii on nüüd loodud ja galeriide menüüs tühi. Selle avamiseks klõpsake sellel.
    Galeriide menüü
  3. Klõpsake nupule Add ja seejärel nupule Add images, et valida fotosid oma kohalikust seadmest või veebiressursist.
  4. Vaikimisi on valitud üks pilt põhipildiks. Seda saate muuta või muuta, klõpsates pildi kohal olevatel nuppudel paremas veerus.
  5. Kohandage galerii kuvamist ja lubage selliseid funktsioone nagu vesimärgid või kommentaarid, klõpsates paremas veerus galerii seaded.
  6. Jagamise lubamiseks klõpsake paremas veerus nupule Share Settings (Jaga seaded ). Kui see on lubatud, saate seadistada selliseid valikuid nagu jagatud pealkiri ja kirjeldus. Luuakse jagatud link, mida saate oma kontaktidega jagada, kasutades selleks soovitud meetodit. Jagamise aktiveerimiseks klõpsake nuppu Salvesta.
  7. Lubage fotode järjestamine galeriis, klõpsates Müügiseadeid. Kui see on lubatud, saate valida hinnakirja, lisada sooduspakkumisi ja muud. Kui olete kõik seadistanud, klõpsake Salvesta, et lubada galeriis olevate fotode ostmist vastavalt määratud konfiguratsioonile ja hindadele.

Galerii

Kui teie galerii on seadistatud, saate klõpsata nupule Avatud, et pääseda jagatud lingile ja vaadata oma galeriid. Ärge unustage jagada galerii linki oma klientidega menüü Share Settings (Jaga seaded ) kaudu või muul eelistatud viisil. Ja kui olete seadistanud oma galerii ostude jaoks, hoidke silmad lahti oma esimese tellimuse jaoks. Kõiki tellimusi saate jälgida müügipaneeli menüüs Tellimuste haldamine.