Kaardid

Kaardid

Menüüs Kaardid leiate mitu kaardivalikut. Valige kaarditeema, et kasutada kujundusjooni, mis aitavad teil kiiresti luua isikupärastatud kaarti. Kui valite Kaardid, Postkaardid või Mini Leporello, kujundate selle samamoodi nagu teised fototooted, kasutades Disainerit.

Kaardid Toote valikumenüü

Teemakaardid

Kui olete valinud kaardi teema, näiteks pulm, beebi, ristimine, sünnipäev või armulauale minek, avaneb konfiguraator. See kuvab konkreetsed kujundusjooned vastavalt valitud teemale. Iga kujundusliin pakub ühtses stiilis ja kompositsioonis kujundusi. Neid saate hiljem disaineris muuta.

Pulmakaartide konfiguraator

Parempoolsest menüüst leiate konfigureerimisvahendid. Valige, millist tüüpi kaarti soovite printida. Valige jaotises Tellimiskogus soovitud arv kaarte, mida soovite tellida. Võite valida ka konkreetse koguse, valides Custom (kohandatud ) ja sisestades soovitud väärtuse. Tellitud kogust saab hiljem muuta. Kui valite tasuta näidisvaliku, saate pärast kujunduse valmimist ja tellimuse esitamist tasuta näidiskaardi koos SAMPLE veemärgiga. See võimaldab teil kontrollida konfiguratsiooni ja veenduda, et lõpptulemus vastab teie ootustele enne suurema tellimuse vormistamist.
Valige paberite tüübi all oma kaardi jaoks sobiv paber. Ümbrik on juba lisatud. Eriviimistluse kuldne valik võimaldab teil aktiveerida erilise viimistlusefekti. Kui see eriviimistluskuld on aktiveeritud, saab seda erivärvi valides disaineris objektidele kanda. See lisab rakendatavale objektile elegantse reljeefi ja ainulaadse viimistluse.

Eriline viimistluskuld

Kui olete kaardi konfigureerimise lõpetanud, klõpsake nuppu Disain. Disainer avaneb koos konfigureeritud kaardi ja valitud disainirea vaikimisi kujundusega. Te saate valida parema menüüst teise kujunduse. Kui klõpsate kastil Disainirea, kuvatakse kõik valitud teema jaoks mõeldud disainiread. Te saate igal ajal vahetada teise kujundusjoone vastu.

Vaikimisi kujundus kujundaja

Sarnaselt teiste fototoodetega, kui lisate oma kaardile fotosid, uuendatakse kujunduskavasid, et näidata lisatud fotode arvule vastavate pildikastidega malle. Valige soovitud kujundus. Kohandage kõiki valitud kujunduses sisalduvaid objekte - lisage filtreid, piire, varje, muutke nende asukohta või lisage/eemaldage clipart'e, teksti, taustu või täitekarpe. Lisateavet leiate seotud artiklist.

Kaardid ilma teemata

Valides tootevaliku aknas Kaart, kuvatakse kaardi konfiguraator ilma teemakujundusjooneta. Kui kaart on konfigureeritud, avaneb kujundusnupule klõpsates aken tarkvara kujundusjoontega, mille hulgast saate valida. Kui olete valinud, avab disainer tühja kaardi, mida saate kujundada nullist. Disainijooned valitakse menüüst Layouts (kujundused ) ja kujundused kuvatakse vastavalt. Nagu ka teiste toodete puhul, saate valida teise kujundusjoone, valida teile kõige rohkem meeldiva kujunduse, muuta, kohandada või eemaldada kujunduses olevaid objekte või kujundada selle nullist.

Disaineris avatud kaart

Kaartide tüüp

Konfiguraatoris saate valida erinevate kaarditüüpide vahel.

Kaardi tüübid konfiguraatoris

Kaart on koosneb ühest leheküljest. Kujundage esi- ja tagakülg, valides need tarkvara alumisest menüüst.

Kaart tarkvaras

Volditud kaart (vasakule-paremale ) on vasakule volditud. Alumisest menüüst leiate kaks kujundatavat ala nimega Outside ja Inside, mis on jagatud kaheks leheküljeks. Esikülg ja tagakülg asuvad väliskülje piirkonnas.

Volditud kaart vasakule-paremale tarkvaras

Volditud kaart (üles-alla ) on allapoole volditud. Disaineris on see esindatud kolme kujundatava alumise menüüga: Front, Back ja Inside, mis vastavad kahele siseküljele.

Volditud kaart üles-alla tarkvaras

Topeltvolditud kaart on volditud kaks korda, mis on tarkvaras tähistatud joontega. See on jagatud kaheks kujundatavaks alaks, mida saab alumise menüüst valida kui Front ja Back. Kumbki ala on lisaks jagatud kolmeks küljeks, mille ülemises osas on vastavad nimed. Seda on oluline kujundamisel arvesse võtta.

Topeltvolditud kaart tarkvaras