Jagage projekti

Jagage projekti

Projektide jagamiseks on mitu võimalust, sõltuvalt teie vajadustest. Kõigepealt tuleb teil aktiveerida jagamine. Selle võimaluse saate aktiveerida mitmes kohas. Projekti kujundamisel leiate kujundaja ülemisest menüüst nupu Jaga.

Designer with Professional Line

Projektide paneelil, kui klõpsate ühe projekti menüüst alla, ilmub mitu valikut. Sealt leiate nupu Share settings (Jaga seaded ).

Projects panel drop down menu

Kui valite projekti, ilmub paremale menüü, kus on kogu selle kohta käiv teave. Sealt leiate ka nupu Share settings (Jaga seaded ).

Right menu of the Projects panel

Kui klõpsate nupule Share settings (Jaga seaded ), ilmub hüpikmenüü. Siin peate aktiveerima jagamise.

Activate Share Project

Kui see on aktiveeritud, ilmuvad erinevad valikud, mis võimaldavad teil kohandada, kuidas te oma projekti jagate.

Share Project menu

Soovi korral saate seda kaitsta parooliga. Te peate kasutajatele käsitsi teatama parooli, et nad saaksid projektile ligi. Nagu galeriide puhul, on ka siin saadaval teie projekti jagatud link. Võite selle lingi käsitsi kopeerida ja kleepida või lihtsalt klõpsata nuppu Avatud. See avab teie projekti jagatud lingi ja võimaldab teil näha, kuidas kasutajad seda näevad.
Jagatud lingi all leiate erinevad võimalused oma projekti saatmiseks ja jagamiseks kasutajatele. Võite kopeerida Jaga linki, et saata see oma valitud kasutajatele, kasutades selleks oma eelistatud meetodit või platvormi. Saate klõpsata Saada e-posti teel, et saata link e-posti teel, kasutades oma seadmes valitud vaikimisi e-posti tarkvara. Või võite saata jagatud lingi oma kontaktidele otse fotoportaalist e-posti teel, klõpsates Jaga kontaktidega. Täiustatud seadete kuvamise all leiate võimaluse tõlkeid lisada.

Translations menu

Kui olete projekti seadistanud, klõpsake nuppu Salvesta. Näete, et teie projekti staatus on muutunud.

Project status

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: