Galeriide loomine

Galeriide loomine

Galeriid võimaldavad salvestada, korraldada, jagada ja müüa oma pilte ühest veebipõhisest hoidlast.

Galerii loomine

Galerii paneel

Galerii loomiseks peate minema galeriidesse ja vajutama nupule Lisa. Avaneb hüpikmenüü, mis võimaldab teil kirjutada pealkirja, kirjelduse ja valida fototüübi. Kui see on täidetud, peate klõpsama nupule Create.

Uue galerii menüü lisamine

Teie Galeriidesse ilmub uus galerii.

Uus galerii galerii paneelil Galerii

Uue galerii saate avada, kui klõpsate sellel. Näete, et uus galerii on tühi.

Tühi galerii

Piltide lisamiseks tuleb klõpsata nupule Lisa, Lisa pilte ja valida koht, kuhu teie fotod on salvestatud. Või võite lisada fotosid otse, lohistades need kaustast ja libistades need galeriisse.

Piltide lisamise valikud

Galerii paremas veerus kuvatakse olulist teavet, näiteks galerii staatus, loomise kuupäev, viimase salvestamise kuupäev ja kogu galerii faili kogumaht. Samuti sisaldab see galerii põhipilti, nuppe Settings ja Functions, võimalust Create a Product with the images in your gallery and the Main image. Selles veerus olevad valikud ja teave uuendatakse iga muudatusega, andes teile täieliku ülevaate ja kontrolli oma galerii sisu üle.

Piltidega galerii

Looge alamgalerii

Lisaks galeriidele on teil võimalus luua galerii sees alamgaleriid. See on väga kasulik oma fotode organiseerimiseks või fotode valiku tegemiseks, et saata neid konkreetsetele inimrühmadele. Alagaleriate loomiseks peate klõpsama nuppu Lisa ja valima Lisa uus alamgalerii

Lisa alamgalerii nuppu

Avaneb hüpikmenüü, mis võimaldab teil kirjutada pealkirja, kirjelduse ja valida fototüübi. Siin saate ka aktiveerida või deaktiveerida võimaluse jagada alamgaleriid automaatselt, kui põhigaleriid jagatakse. Kui see on täidetud, tuleb klõpsata nupule Create.

Uue alamgalerii menüü

Uus alamgalerii ilmub galerii sees. Uue alamgalerii saate avada, klõpsates sellel. Näete, et see uus alamgalerii on tühi. Võite lisada fotosid, klõpsates nupule Lisa, nagu galeriides.

Uus alamgalerii on loodud

Ja te saate valida fotosid peagaleriist, et neid alamgaleriisse paigutada. Peate lihtsalt tagasi pöörduma peagaleriisse, klõpsates sellel.

Galerii ülemine menüü

Ja valige fotod, mida soovite alamgaleriisse liigutada. Kui soovite valida rohkem kui ühe foto, peate klõpsama märkeruutu Select multiple (valige mitu fotot ) ja seejärel valima fotod. Kui pilt on valitud, ilmub paremale menüüsse võimalus kopeerida, teisaldada ja kustutada. Valitud fotode lisamiseks alamgaleriisse valige vastavalt vajadusele kas kopeerimine või teisaldamine.

Piltide ja galeriide sorteerimine

Pärast piltide üleslaadimist galeriisse saate neid järjestada soovitud järjekorda. Lihtsalt lohistage foto soovitud positsioonile. Klient näeb jagatud galeriis seda järjekorda, millises te olete fotod paigutanud.

Samamoodi saab korraldada ka galeriid ja alamgaleriid. Võtke galeriid menüüst Galeriid ja lohistage see soovitud positsioonile. Kui teil on profiilileht ja te otsustate jagada galeriisid, mille puhul on lubatud valik " Avalda profiililehel ", määrab siin määratud järjekord, kuidas need teie profiilil kuvatakse.

Võite kasutada ka paremas ülemises nurgas asuvat nuppu Sort (Sorteerimine ). Kui klõpsate sellel, kuvatakse teile erinevad galeriide ja piltide sorteerimisvõimalused:
Loomise kuupäev: See valik sorteerib pilte nende loomise kuupäeva järgi.
Nimi: Sorteerib pildid nime järgi tähestikulises järjekorras.
Sordi indeksi järgi: Igale pildile antakse üleslaadimisel kasvav indeksinumber, kusjuures uued pildid saavad järgmise kõrgeima numbri. Kui te lohistate pilte käsitsi, kohandatakse seda indeksinumbrit vastavalt.
Samuti saate määrata, kas sorteerimisjärjekord on kasvav või kahanev.

Galerii staatus

Galeriid näitavad informatiivset sildi, mis võimaldab teil nende staatust ühe pilguga kontrollida.
Valideerimisel: See näitab, et galeriisse üleslaetud fotod on praegu läbivaatamisel. Galerii staatus muutub automaatselt, kui fotod on läbi vaadatud ja heaks kiidetud.
Privaatne: See tähendab, et galerii ja selles olevad fotod on nähtavad ainult teile, galerii omanikule, ja need ei ole teistele kättesaadavad.
Jagatud: See tähendab, et galerii on teistelegi kättesaadav vastavalt seadistusele, mille olete määranud selle jagamissätetes. Jagatud link on saadaval, et inimesed saaksid galeriile juurde pääseda ja seda vaadata. Fotod ei ole määratud müügiks.
Kommertslik: See näitab, et tellimise lubamine on lubatud. See tähendab, et galeriis olevaid fotosid saab osta vastavalt hinnakirjale ja konfiguratsioonile, mille olete määranud selle Müügiseadetes.
Deaktiveeritud: See näitab, et galeriid ei ole enam jagatud ja seega ei ole see enam kommertslik (isegi kui see oli). Galerii on tegelikult avalikkuse eest varjatud.

Galeriide staatus

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: