E-posti mallid

E-posti mallid

Siin saate luua e-posti malle, et optimeerida oma kontaktidega suhtlemist, säästes aega ja vähendades korduvat kirjutamist.

Uue e-posti malli loomiseks klõpsake lihtsalt nupule Lisa. Avaneb aken, mis võimaldab teil luua uue e-posti malli:
Pealkiri: Sisestage oma e-posti mallile pealkiri. See pealkiri on nähtav ainult teile ja teie kontaktid ei näe seda.
Tekst: Sisestage siia oma e-posti malli sisu.
Kui olete väljad täitnud, klõpsake nuppu Salvesta. Loodud mall ilmub nüüd menüüsse E-maili mallid. Võite luua nii palju malle, kui teil on vaja. Mallil muudatuste tegemiseks klõpsake lihtsalt sellel ja tehke vajalikud muudatused. Ärge unustage pärast muudatuste tegemist klõpsata nuppu Save (Salvesta ).

E-posti mallide aken

E-posti mallide kasutamine

Saate kasutada oma e-posti malle, kui jagate galeriid või projekti oma kontaktidega. Jaotussätete sektsioonis ilmub pärast kontaktidega jagamise valimist ja kontaktide valimist, kellega soovite jagada, aken, mis võimaldab teil valida oma malli.

E-posti malli valimine

Siit leiate lahtri, millel on kirjas E-posti mallid. Sellele klõpsates avaneb nimekiri teie olemasolevatest e-posti mallidest, mille hulgast saate valida. Kui olete valinud malli, täidab selle sisu automaatselt teate kasti. Seejärel saate seda vastavalt vajadusele muuta. Ärge unustage klõpsata nuppu Send message, et saata sõnum valitud kontaktidele.

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: