Disaineri kasutajaliides

Disaineri kasutajaliides

Kui toode on projekteerimiseks valitud ja projekt on disaineris avatud, on saadaval rida tööriistu, mis on paigutatud järgmiselt.

Saal Digital Designeri kasutajaliides

Ülemine menüü

Ülemine menüü sisaldab järgmisi tööriistu.

Disaineri ülemine menüü

 • Nupp Save (Salvesta ) salvestab projekteeritava artikli. Kui olete sisse logitud, saate valida, kas soovite salvestada lokaalselt või veebis.
 • Nupp Projektid avab kausta Projektid, mis sisaldab kõiki teie salvestatud projekte. Kui olete sisse logitud, kuvatakse nii lokaalselt salvestatud projektid kui ka veebis salvestatud projektid.
 • Nupp Share (Jaga ) võimaldab teil eksportida oma projekti PDF-vormingus jagamiseks ja eksportida projektifaili (SSWPRM), et salvestada see võrguühenduseta. Pange tähele, et saate veebipõhist projekti jagada ka veebisaidilt, kui see on salvestatud veebis ja olete sisse logitud.
 • Järgnevalt on esitatud elementide haldamise põhivahendid: Undo, Redo, Copy ja Paste.
 • Nupp Preview (Eelvaade ) avab teie projekti eelvaate režiimis. Väga oluline kontrollimiseks enne printimist.
 • Järgnevalt on tööriistad põhiobjektide lisamiseks disainerisse. Need on tekst, pilt ja täitekast. Ühel neist klõpsates luuakse objekt projektis.
 • Nupp Settings (Seaded ) avab paneeli, kus saate seadistada mitmeid Saal Design tarkvara parameetreid

Vasakpoolne menüü

Vasakpoolne menüü annab teile vahendid seadmes olevate kaustade otsimiseks ja uute piltide lisamiseks projekti. Seda menüüd saab laiendada ja sulgeda, klõpsates menüü ülaosas oleval noolega.

Disaineri vasakpoolne menüü

Apple Fotod

Apple'i kasutajad pääsevad oma Apple'i fotodele ligi, klõpsates vasakpoolses menüüs vahekaardil Photos (Fotod ). Seal salvestatud kaustad on valimiseks saadaval ja neis olevad fotod kuvatakse allpool, valmis fototootesse lisamiseks.

Apple'i fotod

Parem menüü

Selles menüüs kuvatakse fototoodete kohandamise tööriistad. Erinevatel nuppudel klõpsates kuvatakse vastav menüü koos tööriistadega. Seda menüüd saab kokku klõpsates menüü ülaosas oleval noolega kokku klappida.

Kujundaja parempoolne menüü

 • Nupp " Artikkel " pakub erinevaid võimalusi fotoartikli muutmiseks, sõltuvalt kujundatavast tootest. Samuti on võimalik teisendada artikkel teise artikliks.
 • Nupp Page (Lehekülg ) kuvab kõik teie projekti paigutatud elemendid, samuti tööriistad Grid (ruudustik) ja Snap (kinnitus).
 • Nupp Clipart kuvab teie projektis kasutamiseks kättesaadava ulatusliku clipartide kataloogi. Saate filtreerida kategooriate järgi või kasutada otsingumootorit.
 • Nupp Backgrounds (Taustad ) võimaldab teil valida oma projekti jaoks erinevaid taustu.
 • Nupp Layouts pakub teie projekti jaoks valitud kujundusliinil põhinevaid malle. Saate filtreerida kujundusi piltide arvu järgi, salvestada oma lemmikuid, muuta kujundusjoont igal ajal ja palju muud.

Menüüde paigutus

Parempoolset, vasakpoolset ja alumist menüüd ei saa mitte ainult kokku lükata, vaid neid saab ka peast kujundusliidesest eraldada. See on eriti kasulik, kui töötate kahe monitoriga ja soovite oma töövooge mõlemale ekraanile hajutada. Samuti saate muuta vasaku menüü suurust, et kuvada korraga rohkem pildi pisipilte.

Menüü ümber paigutatud

Menüü eemaldamiseks disainerist, laiendage seda kõigepealt. Vajutage ja hoidke all menüü ülemist halli riba ja lohistage see Designer'i põhiaknast välja, et see lahti võtta. Eemaldatud menüü saate ümber paigutada, klõpsates ja lohistades ülemist halli riba soovitud kohta.
Menüü suuruse muutmiseks viige hiirega üle menüü paremale alumisele nurgale, kuni kursor muutub topeltnoolteks. Klõpsake ja lohistage, et menüü soovitud suurusele kohandada.
Menüü uuesti põhidisainerile kinnitamiseks klõpsake eemaldatud menüü ülemisel paremal noolel.

Alumine menüü

Mõnes mitme fototootes, näiteks fotoraamatutes, on alumine menüü, kust leiate lehekülje teabe. Saate liikuda lehekülgede vahel, lisada lehekülgi, kustutada lehekülgi ja muuta nende järjekorda, lohistades neid lõplikku asendisse. Lehekülgi saab ka blokeerida, tehes neil paremklõpsu ja valides Lock page (lukusta lehekülg).

Disaineri alumine menüü

Objektide menüü

Kui on valitud mingi objekt, näiteks pilt, tekst, täitekast või clipart, ilmub paremale menüü, kus on valitud objektile vastavaid lisavahendeid. See menüü ilmub ainult siis, kui objekt on valitud, ja võimaldab teil selle mitmeid aspekte konfigureerida.

Objekti menüü, kui vahekaart

Tööpiirkond

Projekti tööala kuvatakse keskel. Seda saab suurendada, kasutades parempoolses alumises nurgas asuvat suumimisvahendit. Paremat, vasakpoolset ja alumist tulpa saab kokku lükata, et anda tööpiirkonnale rohkem ruumi.

Fotoraamatu tööala näide

Kõigi toodete tööala on ümbritsetud punase joonega väga tihedalt. See on väljalõikamise joon ja tähistab objektide paigutamisel arvestatavat ohutusvööndit. Ärge kunagi paigutage objekte selle joone lähedale, sest lõpptootes võivad pildi ümber ilmuda valged ääred. Pildid ja objektid tuleb paigutada sellest joonest piisava kauguse kaugusele.

Näited valest ja õigest asendist seoses lõikamisjoonega

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: