Cliparts

Cliparts

Teie kujunduses kasutamiseks on saadaval suur valik kliparte. Neid saab vaadata, kui klõpsate paremas menüüs nupule Cliparts.

Cliparts menu in right column

Cliparte saab filtreerida kategooriate kaupa, kerides kategooria kastis alla ja valides ühe pakutavatest kategooriatest. Samuti saab neid filtreerida, sisestades märksõna lahtrisse Search (Otsing ).

Cliparts Category and Search Box

Iga klipartii allosas olevale südame ikoonile klõpsates saate selle salvestada lemmikuks. Kui süda on aktiveeritud, kuvatakse clipart menüü ülaosas. Seda saab kasutada kõige sagedamini kasutatavate klipartiide valimiseks, et neid saaks kiiresti leida.

Favourite Cliparts selected by heart icon

Clipartide lisamiseks fototootele valige clipart, hoides hiirenuppu all ja lohistades seda fototootele. Clipart paigutatakse tootele vaikimisi seadetega. Te peate selle suurust ja asukohta kohandama vastavalt oma kujundusvajadustele.

Kui kliparti on valitud, ilmub selle kohal menüü, kus on tööriistad selle ümberpööramiseks. Klõpsates valikut Peegeldada horisontaalselt või Peegeldada vertikaalselt, pööratakse kliparti vastavalt ümber.

Clipart selected with tools on top and right column

Nagu ka ülejäänud objektide puhul, ilmuvad clipart'i valimisel paremale nupud koos selle tööriistaga. Clipart'i värve saab muuta filtreid rakendades. Lisateavet leiate artiklist Filtrite rakendamine. Pidage meeles, et menüü Positsioon sisaldab joondamise, kihi ja läbipaistmatuse tööriistu.