Artikli teisendamine

Artikli teisendamine

Fotoartiklit on võimalik teisendada, kui see on kujundatud. See võib olla väga kasulik, kui soovite luua erineva suurusega variante. Näiteks kui te loote 30 x 30 Professional Line'i ja soovite kinkimiseks väiksemat 21 x 21 suurust varianti. Teine näide on kalendri kujundamisel, siis võib olla kasulik luua erinevaid variante, mis sisaldavad erinevaid kuupäevi.

Kui teisendatav projekt on disaineris avatud, ilmub parempoolses veerus nupp nimega Artikkel. Sellele klõpsates kuvatakse erinevad parameetrid, mida saab artiklis muuta, sõltuvalt kujundatavast tootest. Näiteks kui kujundate fotoraamatut, saate muuta kaanepinda, levikuid ja lisada kinkekarbi.

Article menu in designer

Artikli teisendamiseks, näiteks fotoraamatu suuruse muutmiseks, klõpsake all paremas nurgas oleval nupul Convert article (Artikli teisendamine ). Ilmub hoiatusteade, mis teavitab teid sellest, et tehtavaid muudatusi ei saa tagasi võtta. Seetõttu on soovitatav enne jätkamist projekt salvestada.

Product selection window

Artikli teisendamine mõjutab fotode asukohta ja suurust. Kõige parem on valida sama kuvasuhtega artikkel.

Converted article with Article right menu displayed

Kui teisendatav artikkel on valitud, avaneb projekt. Uue artikli puhul tuleb kontrollida, et kõik oleks nii, nagu soovite. Pärast kontrollimist ärge unustage salvestada see teise nimega. See eristab seda varem loodud artiklist.

 

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige:

Teie keeleseadistus ei vasta selle veebisaidi keelele. Palun valige: